Bursa Sosyal Medya Yönetimi

Bursa Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya artık sadece eğlence amacı ile girdiğimiz platformlar olmaktan çıktı. Sosyal medya platformları markalar için çok ciddi pazarlama aracı haline geldi. Ancak başarılı bir Bursa sosyal medya yönetimi, stratejik ve bilinçli bir iletişim planlaması ile mümkün olmaktadır. Bursa Sosyal medya yönetimi, markanıza uyumlu tüm sosyal mecralar üzerinde yapmış olduğumuz eylemlerdir.

Doğru bir Bursa sosyal medya yönetimi markanıza, hedef kitlenize ve hedeflerinize uygun içerik hazırlamaktır. İçeriği dikkat çekmeyen ve rakiplerinizden farklı olmayan paylaşımlar, sosyal medyada markanız veya ürününüzün milyonlarca post arasında kaybolmasına neden olacaktır.

Sosyal medya geleneksel medya değildir. Kilit nokta dinlemek, etkileşimde bulunmak ve ilişkiler kurmaktır. David Alston

Bursa Sosyal medya yönetimi dikkat etmeniz gerekenler maddelerden bazıları:

Hedef Kitle Belirlemenmesi: Öncelikle ulaşmak istediğiniz hedef kitleyi belirleyin. Hedef kitlenizin cinsiyetini, yaş aralığını, ilgi alanlarını ve nelerden hoşlandıklarını tespit etmelisiniz. Böylelikle sosyal medya paylaşımlarınızla hedef kitlenizi mutlu edebilir, müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Hedef kitlenizi özel hissettirebilmek adına doğum günlerini kutlayabilir ve özel indirimler yapabilirsiniz.

İçerik Yönetimi: Etkin bir sosyal medya yönetimiyle arama motorlarında iyi bir aşama kaydetmek istiyorsanız; içerik yönetiminden asla vazgeçmeyin. İçerik yönetimi, sosyal medya yönetmenin en önemli unsurlarından biridir. Sosyal medya paylaşımlarında kullanacağınızın dilin anlaşılır olmasına ve hedef kitlenize fayda sağlayan içerikler olmasına özen gösterin.

Rakip Analizi: Sosyal medya yönetiminde dikkat edilmesi gereken diğer madde rakiplerinizin nasıl paylaşım yaptıklarıdır. Bu paylaşımları incelerken nasıl bir dil kullandıklarına, hangi sosyal medya sayfalarını takip ettiklerine dikkat etmeli ve analizler yapmalısınız.

Reklam Yönetimi: İnternet reklamlarını tercih eden firma sayısının artmasıyla reklam yönetimi, sosyal medya yönetiminin temel başlıklarından biri olmuştur, doğru yapıldığı takdirde markanın ulaştığı hedef kitle artar.

Yeni sosyal medya partnerinizle tanışmaya artık çok yakınsınız! Size daha çok müşteri, satış ya da marka bilinirliği mi lazım? Hemen bizimle iletişime geçin ihtiyacınıza en uygun paketi beraber seçelim ve uygulama planını hazırlayalım. Sosyal Medyada görünür ve profesyonel olun.
Kolay Web – CEO

Bursa Sosyal Medya YönetimiPaket 1Paket 2
Sosyal medya kimlik tasarımı
Gönderi & Hikaye paylaşımı (Aylık)2040
Video (Aylık)1
Özel #HASTHAG çalışması
Reklam yönetimi
Hedef kitle analizi & testleri
Rakip analizi
Etkileşim & Satış odaklı kampanyalar
Özel gün paylaşımları
İtibar yönetimi
RaporlamaAylıkHaftalık
Fiyat (İlk 3 ay %20 indirimli)2000₺ 1600₺+kdv3000₺ 2400₺+kdv
Bilgi AlBilgi Al

Etiketler: Bursa sosyal medya yönetimi, Bursa sosyal medya yönetimi nasıl yapılır, Bursa sosyal medya yönetimi hizmeti, Bursa sosyal medya yönetimi sırları, Bursa sosyal medya yönetimi ajansı

WhatsApp
Phone
WhatsApp
Phone